Üyelik Sözleşmesi

Sitenin genel kullanım şartları, bununla ilgili genel kurallar ve yasal sorumluluklar

  • https://www.aktowers.com/tr/o-aidat-odeme.html sitesinde (Site) işlem yapılmadan önce, İşbu Sözleşmede belirtilen, kurallar ve yasal sorumlulukları içeren hükümlerin okunması ve okunduğuna dair onayın verilmesi zorunludur. Onay vermeniz bu şartların tamamını şartsız olarak kabul ettiğiniz ve bu şartlatla bağlı olduğunuzu kabul ettiğiniz anlamına gelecektir. Onay vererek ve Siteyi kullanarak ve kişisel bilgilerinizin yer alacağı formu doldurarak bu Sözleşmede yazılı şartları kabul etmiş sayılmaktasınız.AK TOWERS dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.
  • Taraflar

  • Madde 1: Pınar Mah. 19 Mayıs Bulvarı 1266.Sokak N0:14 Esenyurt – İstanbul – Türkiye adresinde bulunan AK TOWERS
  • Madde 2: https://www.aktowers.com/tr/o-aidat-odeme.html internet sitesine (Site) üye olankat maliği internet kullanıcısı (“Üye”)
  • Kullanım ve Güvenlik Kuralları

  • Madde 1: https://www.aktowers.com/tr/o-aidat-odeme.html sadece üye bayilere açıktır. Site üzerinde yapılan tüm ödemeler bayinin kendisi ve yetkilisi sorumludur.
  • Madde 2:Üye’ye verilen ya da kendi belirledikleri kullanıcı adı, şifre gibi bilgilerin, kullanım haklarının, üçüncü kişi ya da kuruluşlarla paylaşılmasından (bu bilgilerin üye dışındaki kişiler tarafından kullanılmasından) kaynaklanacak her türlü zarardan doğrudan Üye sorumludur.
  • Madde 3:Üye, site üzerinden yapılacak olan ödemelerin karşılığının 27 Haziran 2013 tarih ve 28690 sayılı resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren 6493 sayılı “ÖDEME VE MENKUL KIYMET MUTABAKAT SİSTEMLERİ, ÖDEME HİZMETLERİ VE ELEKTRONİK PARA KURULUŞLARI HAKKINDA KANUN” çerçevesinde faaliyet gösteren bir “ÖDEME KURULUŞU’ üzerinden tahsili konusunda ASM Kağıt'ın yetkili olduğunu, ve bu ödeme yönteminde gerekli her türlü kredi kartı vb. şahsi bilgilerinin gerekli olduğu takdirde verilmesini kabul etmiş olup, kullanıcı adı, şifre, kredi kartı bilgileri vb. bilgilerin paylaşılmasından veya bu bilgilerin üye dışındaki kişiler tarafından paylaşılmasından doğacak her türlü zarardan Üye’nin sorumlu olduğunu kabul etmiştir.